A+ R A-

CITRON vyjíždí na turné k novému EP!

rebelie CITRON vyjíždí na turné k novému EP - "Rebelie rebelů Radegast Tour 2015" je tady! Láďa Křížek je zpět! Po velkém množství času co tráví nyní CITRON ve studiu a maká na novém EP, budete moci na konci tohoto roku slyšet první výsledek! Nejúspěšnější alba "Radegast" a "Plni energie" čekají na svého nástupce :-) Ocelové srdce CITRONU začíná opět tlouct! Legenda domácí tvrdé scény v čele s leaderem Radimem Pařízkem bude mít po mnoha letech nové EP, na které později naváže také nové cédečko! A to není vše.

Zcela nejzásadnější zpráva, která působí jako největší senzace letošního metalového dění v Česku je to, že Láďa Křížek je zpět v CITRONU! A stejně jako tomu bylo u "Radegastu", nejstěženějšího alba české metalové historie, opět hudbu tvoří skladatelská dvojice Pařízek - Křížek. Máte se na co těšit! Na novém EP "Rebelie rebelů" očekávejte tři zbrusu nové písně! O interpretaci dvou nových skladeb se postaral legendární zpěvák Láďa Křížek a další třetí novou píseň nazpívá známá česká rocková zpěvačka Tanja. Doufáme, že překvapením a vzpomínkou na Radegast na EP bude remake slavného hitu CITRON v podání Ládi Křížka a pětici skladeb zakončí jeho duet s Tanjou, který se doposud neobjevil na žádném albu! Předkapelou koncertů bude FREE FALL. Domácí kapela, která letos oslaví 20.let na scéně a na turné s kapelou CITRON vyrazí v doprovodu nového alba "Malý kousek věčnosti". Velkolepé turné, které CITRON chystají na konec letošního roku, se zastaví v desíti městech. Nenechte si ujít jedinečnou premiéru nového EP CITRON! Metalová legenda je zpět! A na turné vyráží s novou atraktivní scénou plnou světelných efektů a videoanimací! Vstupenky za cenu 290Kč zakoupíte na webových stránkách Masters of Rock a v obvyklých předprodejích TicketPortal, TicketPro a Ticket Art. Předprodej vstupenek bude zahájen 4.září .

"Rebelie rebelů Radegast Tour 2015" očekávejte v těchto městech:

31.10. Herálec u Žďáru nad Sázavou - KD Herálec

7.11. České Budějovice - KC Art Igy

8.11. Praha - Retro Music Hall

19.11. Liberec - Lidové Sady

21.11. Pardubice - Žlutý Pes

26.11. Brno - Semilasso

27.11. Velké Meziříčí - Jupiter Club

28.11. Zlín - Masters of Rock Café

10.12. Ostrava - Garage club

11.12. Plzeň - KD Šeříkovka

Více informací sledujte na webu a facebooku www.mastersofrock.cz Turné pořádá agentura Pragokoncert www.pragokoncert.com