A+ R A-

Videopozvánka na jarní turné!

E-mail Print PDF

Jarní turné CITRON Souboj rebelů se speciálním hostem AXXIS se blíží, mrkněte na video pozvánku ! Úspěšné halové turné skupiny Citron Souboj Rebelů pokračuje tentokrát v mezinárodní sestavě! Pozvání do ringu přijala německá hard and heavy legenda Axxis! Po dlouhé době uvidíte na turné také Tanju s vlastní kapelou! Přijďte zavzpomínat na hity 80-90 let a poslechnout novou tvorbu! Turné odstartuje na začátku dubna a míří do 8 měst. Vstupenky pořídíte v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream, Ticketart nebo přes stránky www.mastersofrock.cz.

Dim lights

Turné “Souboj rebelů Radegast Tour 2017“ očekávejte v těchto městech: 7.4. Hradec Králové – KD Střelnice 8.4. Žďár nad Sázavou - Dům kultury 13.4. Opava – Víceúčelová hala 14.4. Liberec – Kulturní dům 22.4. Mrákov u Domažlic – Kulturní dům 28.4. Prostějov – Společenský dům 29.4. Březolupy – Sportovní hala 13.5. Strakonice – Letní kino 

Last Updated on Saturday, 11 March 2017 07:56

AXXIS Vás zvou na naše společné turné

E-mail Print PDF

Tisková zpráva:  AXXIS vás zvou na turné s českou legendou CITRON! Mrkněte na pozvánku, kterou natočili na 70.000TONS OF METAL! Kluci z AXXIS si poslední den na metalové lodi našli chviličku, aby vás pozvali na turné po ČR, které absolvují společně s CITRON v rámci SOUBOJ REBELŮ Radegast Tour. Kapela kolem vokalisty Bernharda Weisse a klávesáka Harryho Oellerse se na vás už moc těší a v rámci Souboje rebelů vám představí všechny svoje prověřené hity, ale i nové věci ze svého čerstvě vydaného alba, na kterém se částečně vracejí ke svému původnímu zvuku z 80tých let, kdy produkovali čisté, hardrockové hymny. Tak si je nenechte ujít!

Dim lights

Last Updated on Wednesday, 01 March 2017 15:24

 

lada
 radim
 djordie
 pavel

 george

 tanja

rebelie cd

reedice Radgast

DVD v prodeji

MusicMap

Links

        Bandzone
        Facebook
        My Space
        You Tube
        Studio Citron
        Radio Čas 

 

Player

There seems to be an error with the player !